24 nejlepších setů ikon podle AppStorm

4

Pro mnoho lidí je velká svoboda v přizpůsobování Androida k obrazu svému jedním z hlavních důvodů proč si jej vůbec koupili. Není tak divu, že se na internetu, případně Android marketu, objevuje spousta launcherů, skinů a icon packů.

A právě na 30 nejlepších icon packů se dnes podíváme. A jelikož se v nich osobně vůbec nevyznám, tak jsem si vzal na pomoc server appstorm a jeho seznam doporučených setů. Předem ješté upozorňuji, že ve většině případů jsou packy hostované na devianartu. Odtud je jednoduše stáhnete kliknutím na tlačítko download v pravé části stránky.

Tím získáte .zip archiv obsahující jednotlivé ikonky v určitém formátu (většinou .png), které poté následně nakopírujete do telefonu a v závislosti na použitém launcheru nastavíte jednotlivým zástupcům na plochy. Nakonec ještě upozorňuji, že ne všechny launchery podporují vlastní ikony. Z těch co tuto možnost podporují doporučuji například ADW Launcher.

Aleous

Android Mega Pack 2

Blawb

Boom

Buuf

Colorful Stickers

Faenza

Hyaline

iDroid

Inertia

iPhonious

Joker

M.jexlo

M22

MiBadge

Miui

Miui-Signa

Once Again

PurityFS HD

renewSet

Samoled

Sketchy

Whiteout

Eclipse

4 KOMENTÁŘE

  1. super! Víc takových 😛 Ikonky jsou moje nejoblíbenější zábava na androidu..Každý týden úplně jiný vzhled..přesně proto Android miluju!

  2. Prosím jak se to instaluje? a popřípadně jak se toho zase bezpečně zbavým. A musím mít na tohle rootnutý telefon? THanx a loot 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here