Postup: Přeneste si Angry Birds na jiný telefon – bez ROOTu

2

Pro mnohé lidi jsou Rozzlobení ptáci alfou a omegou, není tak divu, že při přechodu na nové zařízení leckdy vyvstává problém s loučením se s dokonalým dokončením všech úrovní na 3 hvězdy. To se však stát nemusí, stačí použít návod, který naleznete uvnitř článku.

Většina Androidích aplikací ukládá svá data do míst (nejvíce SQLLite databáze), ke kterým nemá obyčejný uživatel přístup a nejinak je tomu i u Angry Birds. Kam však nemůže uživatel, může většinou aplikace jiná a právě toho dnes využijeme. A nebojte, nebudeme se složitě pachtit se zálohovacími aplikacemi typu TitaniumBackup, které vyžadují přístupová práva ROOT, místo toho použijeme jednoduché aplikace určené jen a pouze pro Angry Birds.

 1. Stáhneme a nainstalujeme požadovanou aplikaci na obě zařízení
  AngryBirds backup
  AngryBirds: Seasons backup
  AngryBirds: Rio backup
 2. Na novém zařízení dokončíme alespoň 1 úroveň (stačí na 1 hvězdu) a vytvoříme zálohu.
 3. Vytvoříme zálohu postupu na starém zařízení.
 4. Pomocí správce souborů nalezneme na starém zařízení dva soubory se zálohou (/sd karta/jméno zálohovací aplikace/) a nahradíme jimi ty v novém zařízení.
 5. V novém zařízení obnovíme pomocí backup aplikace zálohu.
 6. Hotovo!

Zdroj: XDA

2 KOMENTÁŘE

 1. Škoda že jsem to neveděl dřív. Nedávno jsem měnil telefon, v kterém jsem měl udělané všechny levely na 3 hvězdy. No a teď jsem musel udělat první dva levely v Riu jen kvůli tomu, abych si mohl zapařit s novým Beach.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here