ZTE věří ve své hi-end modely

0

S vidinou získání většího podílu na trhu bude čínský výrobce ZTE produkovat větší a větší počet hi-end zařízení, přičemž příkladem může být chystaná Nubia Z7. Podle agentury Reuters vzroste poptávka po zařízeních Nubia letos o nejméně 300 % a celkově si ZTE klade za cíl prodat více než 60 milionů chytrých telefonů v roce 2014 a 80 milionů o rok později. Loňské prodeje ZTE činily 40 milionů, tedy každý rok je plánován nárůst o 20 milionů kusů.

ZTE-Nubia-X6

Víceprezident ZTE také uznal, že je rozdíl mezi vnímáním čínských výrobců a zavedenými značkami jako jsou třeba Samsung, či Apple. Vývoj a následná produkce většího počtu telefonů s lepší výbavou by právě měly překlenout toto trochu horší vnímání levnějších značek, mezi které ZTE bezesporu patří. Tento postup ZTE plánuje nejen pro Čínu, ale také pro jiné trhy včetně Ameriky, i když například u úředníků existuje jakási nejistota právě z toho, že se jedná o čínské přístroje, které by teoreticky mohly „pracovat“ pro tamní vládu.

zte-redbull-3

Podíl ZTE na trhu v USA by se podle předpokladů měl zvýšit z dosavadních 6% na 10% do roku 2017. Aby k tomu došlo, plánují se větší marketingové kampaně.

zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here