ZTE Skate se začne prodávat 19.září v UK za 250 liber

3

ZTE Skate

Telefon ZTE Skate byl představen už v únoru a od počátku přitahoval svou pozornost bohatou výbavou, která do té doby nebyla u čínských telefonů příliš častá. A právě protože jde o telefon ZTE, očekávala se nízká cena, která by v kombinaci s už zmíněnou výbavou mohla udělat z telefonu bestseller.

A nyní britský prodejce Clove potvrdil, že se telefon začne prodávat 19.září za cenu 250 britských liber, tedy asi 7 tisíc korun. Kdy a jestli vůbec se telefon začne oficiálně prodávat v České republice zatím jasné není. V každém případě si ale telefon získá i české zákazníky, kteří si ho objednají ze zahraničí nebo přivezou jako „suvenýr“ z dovolené.

ZTE Skate bude prodávat i britská pobočka mobilního operátora Orange. Brandovaná verze pod názvem Orange Monte Carlo nejspíš nabídne ještě nižší cenu.

ZTE Skate je vybaven 4,3 palcovým displejem, 800MHz procesorem, Androidem 2.3.3 Gingerbread a další zajímavou výbavou. Otázkou ale zůstává kvalita zpracování a hlavně výsledná rychlost telefonu, která podle prvních testů nemusí být zrovna nejlepší.

httpv://www.youtube.com/watch?v=jq-ViChBQnM

zdroj: ep

3 KOMENTÁŘE

  1. Neni vubec laggy, je to tim, ze je pripojena nekompatibilni usb nabijecka … mam Blade a dela to uplne to same … odpojim nabijecku a vse svisti jak ma 😉 Vsadim na to krk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here