ZTE Nubia Z5: další informace o budoucí vlajkové lodi

0

Před měsíce ZTE oznámilo svou novou značku Nubia, která se zaměří na špičově vybavené smartphony s italským designem. Zárověň se na světlo světa neoficiálně dostaly kusé informace o prvním smartphonu z této řady: Nubia Z5.

Nyní tento telefon unikl ještě jednou a my se tak můžeme podívat na první fotografii přední části telefonu a také několik dalších informací o výbavě. Nubia Z5 bude mít 5″ displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro taktovaný na 1,5 GHz, 2GB RAM, 13mpx fotoaparát a neznámou verzi operačního systému Android s novou uživatelskou nadstavbou od výrobce.

Design je sice poměrně povedený, ale silně inspirovaný HTC One X a dalšími známými smartphony. Zájemci si bodu moct vybrat ze tří barevných provedení: bílé, černé a červené. Nubia Z5 bude mít tloušťku pouze 7,6 mm a unibody konstrukci, což značí poměrně nízkou kapacitu baterie.

Smartphone bude nejspíš na čínském trhu představen už příští týden. Do České republiky a dalších zemí se ZTE Nubia Z5 dostane na začátku roku 2013.

via pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here