ZTE N988 – chystaný 5,7″ obr s bohatou výbavou

0

ZTE N988

Na barcelonském veletrhu MWC 2013 bylo v únoru představeno ZTE Grand Memo s obrovským 5,7″ displejem. Ačkoliv se smartphone zatím ještě ani nezačal prodávat na evropském trhu, čínský výrobce už chystá jeho nástupce se shodnou úhlopříčkou displeje. Čínské telekomunikační certifikační centrum MIIT odhalilo první obrázky a informace o výbavě ZTE N988.

Novinka by měla mít 5,7″ displej s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů. Zařízení pohání čtyřjádrový procesor, zatím se však spekuluje, zda jde o Qualcomm Snapdragon nebo Tegru 4. K další výbavě smartphonu patří 2GB RAM, 13mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerka pro videohovory a autoportréty, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, FM rádio a slot na micro SD karty.

ZTE N988 bude mít tloušťku jen 6,9 mm a hmotnost 110 gramů, což jsou vzhledem k výbavě a velikosti displeje výborné hodnoty. Podle fotografií se můžeme domnívat, že baterie smartphonu bude nevyjímatelná  a sloty na SIM kartu a paměťovou kartu se budou nacházet na boční straně přístroje.

Záhadou zatím zůstává, kdy bude ZTE N988 oficiálně představeno a zda je vůbec telefon určen pro mezinárodní trhy. Musíme totiž počítat také s variantou, že se novinka bude prodávat pouze v Číně.

zdroj: gsminsider

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here