ZTE Grand S Flex se u nás začne prodávat v září

1

ZTE Grand S Flex frandroid1 ZTE Grand S Flex frandroid2

ZTE Grand S, tedy aktuální vlajková loď čínského výrobce, se na českém trhu bohužel nikdy neprodávala. Dobrou zprávou však je, že její vylepšená verze s názvem ZTE Grand S Flex se na pulty našich obchodů dostane. Uvedlo to české zastoupení výrobce.

Grand S Flex nabídne stejně jako předchůdce líbivý design, výbornou výbavu a nízkou cenu. Očekávat můžeme 5″ displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrový procesor od Qualcommu, 2GB RAM, 16GB vnitřní paměť, slot na micro SD karty, 13mpx fotoaparát a operační systém Android Jelly Bean. Smartphone údajně nabídne také baterii o vyšší kapacitě 2 300 mAh, což způsobilo drobnější nárůst tloušťky těla.

Jak už bylo řečeno v úvodu, ZTE Grand S Flex se bude prodávat i v České republice, a to od září letošního roku. Zatím se hovoří o ceně 8 000 – 8 500 Kč včetně DPH, což je vzhledem k výbavě částka opravdu nízká. Raději si však počkejme do září, neboť se cena ještě může změnit.

1 komentář

  1. Promiňte a v čem tedy spočívá to vylepšení Flexu oproti Grand S? Pokud vím, tak Flex co je v nabídce, má dvoujádrový procesor (pouze 1.2.GHz), Ram pouze 1GB, foto 8 mpx, a displej jen HD. Za tohle opravdu někdo dá těch 8 tis???

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here