ZTE chystá odolný smartphone s Androidem

0

ZTE G601U leak

ZTE G601U je označení nového smartphonu od ZTE, které odhalila databáze čínské organizace pro certifikaci telekomunikačních zařízení (TENAA). Model sice neohromí svou výbavou ani designem, zato by si však zájemce mohl získat zvýšenou odolností.

Smartphone údajně nabídne 4″ displej s rozlišením 800 x 480 obrazových bodů a operační systém Android 4.2.2 Jelly Bean. Uvnitř by měl tepat blíže neupřesněný dvoujádrový procesor běžící na frekvenci 1,3 GHz, který bude s největší pravděpodobností z dílny výrobce MediaTek. Chybět by neměl ani 5mpx zadní fotoaparát s LED bleskem a přední VGA kamerka pro videohovory.

K další známé uniklé výbavě patří 1GB RAM, slot na micro SD karty, HSPA, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Solidní výdrž na cestách by měla zajistit baterie o kapacitě 2 500 mAh. ZTE G601U má větší rozměry 127,4 x 66 x 12 mm i hmotnost 156 gramů. což není vzhledem k odolné konstrukce příliš překvapivé.

Datum představení ani cenu čínské novinky zatím neznáme. Záhadou rovněž zůstává, zda je ZTE G601U určeno i pro mezinárodní trhy nebo bude k dostání jen v asijských zemích.

zdroj: Unvired View

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here