Zahnutý smartphone LG G Flex na živých fotografiích a videu

0

LG G Flex theverge1

LG G Flex, který se po Samsungu Galaxy Round stane dalším smartphonem se zahnutým displejem, jsme vám nedávno představili na uniklých renderech. Tentokrát se na světlo světa dostalo několik živých fotografií přístroje a video, ve kterém je LG G Flex představeno v jednom argentinském televizním pořadu.

LG G Flex je vybaveno 6″ OLED displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, který je zahnut vertikálně. To je hlavní rozdíl ve srovnání s už zmíněným Samsungem Galaxy Round, jehož displej je zahnut horizontálně. Až v praxi uvidíme, který z výrobců se rozhodl pro praktičtější řešení.

http://www.youtube.com/watch?v=y1SNEEYtP2k

Výbava novinky od LG by měla být téměř totožná s vlajkovou lodí LG G2. Můžeme tedy očekávat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz, 2GB RAM, 13mpx fotoaparát a operační systém Android 4.2.2 Jelly Bean. Fotografie také odhalily použití tlačítek pro ovládání hlasitosti na zadní straně telefonu.

LG G Flex by se mělo na trhu objevit už příští měsíc. Na rozdíl od Galaxy Round, který je dostupný jen v Jižni Korei, nabídne nejspíš LG svou revoluční novinku i na mezinárodních trzích. Výroba flexibilních OLED displejů pro LG G Flex je podle zveřejněných informací už v plném proudu.

LG G Flex theverge2 LG G Flex theverge3

zdroj: GSM Arena, The VergePhone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here