Xperia Z1: Oficiální představení proběhne 4.září

0

O Sony Honami (Xperia Z1) jsme se na našem webu již několikrát zmínili. Mělo by se jednat o model, který by měl navázat na úspěšný model Xperia Z z minulého roku, který se stal velice úspěšným.

Na internetu se tento týden objevila informace o tom, že Sony nejspíše něco chystá s  Xperií Z1 – konkrétně se mluví o datu 4. září, kdy by mohl být tento telefon oznámen a i představen. Konkrétně se mluví i o představení na IFA, které se začne konat právě v tentýž den.

Kromě oznámení, že Sony chystá tento model na trh jsme se také dočkali dalšího úniku – tentokrát již finální podoby renderovaných obrázků telefonu, na kterých můžeme postřehnout, jak celý telefon  bude vypadat. Musím uznat, že telefon se liší jen zcela minimálně od svého předchůdce – Xperie Z.

Co se týče spekulací ohledně výkonu, zde by Sony mohl použít Snapdragon 800 jako procesor, doplněný o 2 GB RAM. Vzhledem k tomu, že Xperia Z byla hlavně fotomobil, dočkáme se zde fotoaparátu s rozlišením 20MP a možností natáčet 4K video. Na fotkách také můžeme spozorovat MicroSD slot, který rozhodně každý uživatel mile rád uvítá.

nexusae0_Sony-Xperia-Z1_11 nexusae0_Sony-Xperia-Z1_3 nexusae0_Sony-Xperia-Z1_2

 

Zdroj: AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here