Xperia Active v dalších extrémních testech odolnosti [video]

1

O tom, že Xperia Active je opravdu odolný telefon, jste se mohli přesvědčit už jednou v trojici extrémních videích. Nyní si pojďme zavzpomínat na zimu, protože uživatel s přezdívkou „Crimi8787“ natočil dvě dalších videa, ve kterých testuje Xperii Active.

V prvním videu se můžete přesvědčit, že Sony Ericsson Xperia Active bez problémů přečká den na snowboardu. I po pošlapání snowboardovými botami a přivázání na jezdcovu nohu vypadá a funguje telefon jako nový. A druhé video nás přesvědčí o tom, že je telefon vhodný pro rybáře. Xperia Active totiž přežije i koupel v ledové vodě a několik nárazů na tvrdý led.

Sony Ericsson Xperia Active je odolný smartphone s certifikátem IP67, který zaručuje zvýšenou odolnost proti vodě a prachu. Srdcem v odolném těle je 1GHz procesor Snapdragon. Displej je jen 3palcový s rozlišením 320 x 480 (HVGA), doplněný o technologii Bravia, která má zajišťovat kvalitnější zobrazení. Problémem by nemělo být ovládání displeje mokrými prsty. 5Mpx fotoaparátu nechybí LED blesk ani možnost nahrávat videa v HD rozlišení (720p). Ve výbavě nechybí 320MB vnitřní paměť, slot na microSD karty (2GB v balení), microUSB, GPS, FM rádio a DLNA. Xperia Active je vybavena Androidem 2.3 Gingerbread a v červnu 2012 by měla dostat oficiální aktualizaci na Ice Cream Sandwich.

via pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here