Xiaomi Redmi Note se v Číně začne prodávat za 130 dolarů

0

Xiaomi Redmi Note

Tabletofon Xiaomi Redmi Note byl představen krátce před vydáním. Již je k dostání v Číně a jeho cenovka se vyšplhala ještě na nižší hodnotu, než se původně předpokládalo. Můžete tak získat osmijádrový procesor MediaTek opravdu za lidovou cenu.

Xiaomi Redmi Note disponuje 5,5palcovým displejem s rozlišením 720p (1280 x 720 pixelů), osmijádrovým procesorem MediaTek MT6592 taktovaným na 1,4 GHz nebo na 1,7GHz (záleží na modelu), se sekundovanou 1GB či 2GB operační pamětí a baterií o kapacitě 3200 mAh. Generální ředitel Xiaomi potvrdil, že se výrobce při vývoji tabletofonu Redmi Note zaměřil převážně na výkon s dlouhou životností baterie, což tato specifikace by měla splňovat.

Xiaomi Redmi Note

Nechybí ani 13MPx zadní fotoaparát s LED bleskem, 5MPx přední kamera, 8GB úložný prostor, který lze rozšířit pomocí microSD karet, podpora Dual-SIM, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS a uživatelská nadstavba od výrobce MIUI v5 s operačním systémem Android 4.2 Jelly Bean.

Nižší verze s procesorem o taktu 1,4 GHz se začne v Číně prodávat za 130 dolarů (necelých 2 560 korun) a vyšší model s frekvencí 1,7 GHz pak za 160 dolarů (cca 3 160 korun). Za výkonnější model tedy zaplatíme tolik, kolik se předpokládalo u nižší verze. Xiaomi Redmi Note bude dostupný v černé, olivově zelené, tmavě modré, světle modré a tmavé růžové barvě.

Zdroj: Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here