Xiaomi MI-3 by mělo mít čtyřjádro Tegra 4, Full HD displej a 2,5GB RAM

1

Čínská společnost Xiaomi, která proslula po celém světě se svými špičkově vybavenými telefony za nízké ceny, chystá třetí generaci své vlajkové lodi. A podle údajných speciifikací se máme na co těšit.

Xiaomi MI-3 by údajně mělo mít dosud nepředstavený čip Tegra 4 se čtyřmi jádry Cortex A15 taktovanými na 1,8 až 2 GHz. K další uniklé výbavě patří 2,5GB RAM, připojení k internetu pomocí LTE (4G) a 12mpx fotoparát na zadní straně.

Další chloubou smartphonu by měl být 4,5″ displej, který nabídne rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů. Dosud jsme se setkali pouze s Full HD displeji o pětipalcové úhlopříčce. Operačním systémem bude Android 4.2.1 Jelly Bean se známou grafickou nadstavbou MIUI.

Zatím nevíme, kdy bude Xiaomi M3 představeno. Už nyní je však jasné, že zájem o telefon bude obrovský. Například Xiaomi Mi-S si za pouhé čtyři minuty koupilo 300 tisíc zákazníků z Číny. V létě letošního roku se navíc objevila informace, že by společnost Xiaomi mohla v roce 2013 začít své telefony oficiálně prodávat na evropském trhu.

V současné době prodávaná vlajková loď Xiaomi MI-2

zdroj: ac

1 komentář

  1. Co to blijete za hovna!!!Jaka proslulost znacky Xiaomi mozna tak ze v cine kopiruji sami sebe a je tu halda falesnych modelu Xiaomi…V tomto opravdu Xiaomi z ciny vede!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here