Vyberte si, pro které tablety má být hned při vydání dostupná vylepšená edice Baldur’s Gate

1

baldurs-gate-enhanced-edition-android

I přes poměrně nepříjemné zdržení zapříčiněné problémy se strukturou dat v instalačním balíčku se na androidí verzi vylepšené edice prvního dílu legendární RPG série z přelomu tisíciletí, Baldur’s Gate, samozřejmě stále pracuje. Dokonce to navíc vypadá, že je většina nízko úrovňového portování hotova a stačí hru jen doladit na reálných zařízeních.

A právě k tomu potřebují její tvůrci z Overhaul Games naší pomoc. Nežádají tedy přímo testery z řad fanoušků. Pouze na oficiálních fórech hry spustili anketu, která pomůže určit, pro jaká zařízení mají hru před vydáním hlavně optimalizovat.

To samozřejmě neznamená, že majitelé tabletů, které v anketě vybrány nebudou, odejdou s prázdnou a hru si nikdy nezahrají. Jen pro jejich zařízení nebude hra buďto dostupná hned od vydání anebo bude, ale s rizikem většího množství potenciálních chyb.

Od rozhodnutí soustředit se před vydáním pouze na několik málo tabletů si firma sleduje lepší možnosti optimalizace. Konkrétně by se chtěla v případě androidího vydání vyhnout nemálo problémům jak s hrou samotnou, tak i s její plynulostí a ovladatelností, které provázely vydání na tabletový iOS.

Po přihlášení můžete hlasovat v tomto vlákne.

Zdroj: droidgamers

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here