Vodafone Smart III – čtyřpalcový displej a Jelly Bean za nízkou cenu

7

Vodafone Smart III

Modely z řady Vodafone Smart byly vždy dobrou volbou pro zájemce o superlevný smartphone se základní výbavou. Nejinak tomu bude u třetí generace, která je však samozřejmě opět o malý krok napřed ve srovnání se svými předchůdci, a to po stránce hardwarové i softwarové.

Vodafone Smart III výrazně povyrostl. Jeho displej má úhlopříčku 4″ a rozlišení 800 x 480 pixelů, což znamená dostatečnou jemnost 233 ppi. Uvnitř smartphonu tepe jednojádrový procesor typu Cortex A9 s frekvencí 1 GHz, kterému dělá společnost 512MB RAM a 4GB vnitřní paměť rozšířitelná až o dalších 32 GB pomocí slotu na micro SD karty. Vodafone Smart III tedy není žádný rychlík, ale nenáročným zákazníkům bude tento výkon jistě stačit.

K další výbavě smartphonu patří Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, FM rádio, HSDPA (3G) a baterie nabízející výdrž až 312 hodin v pohotovostním režimu. Na zadní straně se nachází 5mpx fotoaparát s LED bleskem a autofokusem, který také dokáže natáčet 720px videa s frekvencí 30 snímků za sekundu. Sdílení pořízených fotografií usnadňuje předinstalovaný nástroj Vodafone Media Manager. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s plnou podporou Google Play Store, Google Now a dalších služeb od Googlu.

Ve Velké Británii se Vodafone Smart III prodává spolu s předplacenou kartou za 95 liber, v přepočtu 2 920 Kč. Předpokládáme, že v nabídce českého Vodafonu se novinka objeví v následujících dnech až týdnech.

Vodafone Smart III white lq

zdroj: Vodafone UK, Trusted Reviews

7 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here