Verzo drží slovo, naslouchá komunutě a upravuje cenu Kinza

4

Tvůrci prvního alespoň částečněčeského telefonu Kinza, Verzo, všude kde mohli, hlásali, že budou aktivně naslouchat komunitě a pokud to bude alespoň trochu možné, tak ji i vyhoví. Pravděpodobně nebudu sám, když přiznám, že jsem zpočátku tato slova bral jako laciné marketingové prohlášení a nikterak moc jsem jim nevěřil. Naštěstí se ale ukázalo, že jsem se mýlil.

Firma totiž nedávno oznámila, že komunitě opravdu naslouchala a následkemtoho se rozhodla nejen snížit cenu, ale dokonce i připravit druhé, levnější balení bez navigace a držáku do auta. Nově tak Kinzo bude stát místo $459 (8 280 korun bez DPH) 10 489 korun podstatně rozumnějších $384 (7000 korun bez DPH) 8 689 korun , potažmo $349 (6200 korun bez DPH) 7 989 korun za verzi bez navigace a držáku do auta.

A špatně k této změně nepřijdou ani současní majitelé, kteří si již Kenzo koupili, ti totiž dostanou celý rozdíl zpátky.

Nakonec tak nezbývá než Verzo vyzvednout jako příklad, kterým by se měli řídit i ostatní výrobci a samozřejmě také doufat, že na změnu ceny zareagují i případní čeští prodejci vzhledem k tomu, že došlo i k českému oznámení, tak předpokládáme, že na cenu zareagují i oficiální čeští prodejci.

4 KOMENTÁŘE

    • Opraveno, původně jsem si české verze nevšiml. (YouTube mi ji v hledání z neznámých důvodů nezobrazuje).

  1. No tak to klobouk dolu. Škoda že je tohle zařízení trošku HW pozadu, vypadá krásně a jistě je i stavěn solidně, filosofie firmy se zdá příjemná…teď to chce jen udělat nějaké pěkně našláplé dělo s ICS a budu uvažovat. Rozhodně jim přeji mnoho štěstí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here