Unikly údajné specifikace LG Optimus G Pro

2

Zatímco LG Optimus G se stále ani všude po světě neprodává, například u nás v České republice k dostání pořád není, tak už se pomalu začínají objevovat první důkazy podporující spekulace o jeho nástupci, kterého by údajně mělo LG představit na nadcházejícím mezinárodním veletrhu mobilních zařízení MWC v Barceloně.

LG Optimus G Pro, jak by se měl vylepšený chytrý telefon jmenovat, podle údajně oficiálního promo obrázku nabídne větší, 5‘‘ displej s FullHD rozlišením, o něco výše taktovaný čtyřjádrový procesor Qualcomm Krait tikající na 1.7 GHz a o 900 mAh nafouknutou baterii s výslednou kapacitou 3 000 mAh.

Zbytek specifikací by pak měl být stejný jako u klasického Optimus G, tedy 13MPx zadní kamera, 2 GB RAM, 32 GB uživateli dostupné paměti, Android 4.1 Jelly Bean, dvoupásmové WiFi (a/b/g/n), NFC a anténa pro příjem digitálního televizního vysílání.

Samozřejmě je otázkou, jak hodně jsou tyto spekulace pravdivé. Pro jejich podporu však hovoří například fakt, že některé domény s názvem LG Optimus G Pro mají již některé lokální pobočky LG zaregistrované nebo, že se o podobném telefonu mluvilo již dříve ve spojitosti s názvem LG Optimus G2.

Zdroj: gsmarena

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here