Unikly částečné specifikace modelu Galaxy Note 4

2

Samsung Galaxy Note 3 Neo

Společnost Samsung každoročně vylepšuje své modely z předchozího roku, zvláště, jedná-li se o naprostou špičku. Konkrétně zde mířím na řadu Samsung Galaxy S, která se dočkala nového modelu již v únoru, ale také na řadu Galaxy Note, která se představuje většinou v podzimních měsících.

Na internet se ovšem v těchto dnech dostaly částečné specifikace chystaného modelu – Note 4, který by měl nahradit momentální model Note 3, který byl, mimo jiné, v době uvedení naprostou špičkou.

Na povrch prozatím uniklo jen rozlišení, které bude u tohoto modelu zajímavých 2560×1440 pixelů, přičemž se předpokládá, že úhlopříčka telefonu zůstane stejná, jako u předchůdce (tedy 5,7″). Co se týče procesoru, mluví se jak o SnapDragonu 805, tak i o procesoru přímo od společnosti Samsung – konkrétně o modelu Exynos 5433, který prozatím nebyl využit v žádném ze současných telefonů.

Zajímavý bude i fotoaparát – ten by měl mít snímač o rozlišení 16MP, přičemž bude disponovat optickou stabilizací. Přední fotoaparát bude mít nejspíše „pouhé“ 2MP.

 

Zdroj: AndroidCommunity

2 KOMENTÁŘE

  • Dobrý den,
   děkujeme za reakci. Co se týče článků ohledně spekulací a specifikací, uznávám, že jich vydáváme poměrně velké množství. Pokusíme se do budoucna počet takových článků omezit.

   Přeji Vám hezký zbytek dne,
   Martin Kadlček

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here