Uniklo UI chystané Nokie Normandy

0

O finské společnosti Nokia se v poslední době slyší vcelku často, právě díky projektu Normandy, který by měl údajně zajistit vstup Nokie na trh mobilních telefonů s Androidem. Otázkou ovšem je, zda-li se něco takového někdy opravdu stane.

@evleaks se ovšem povedlo dostat ke screenům z chystaného projektu Normandy, přičemž obrázky nasdílela s komentářem: „Dva způsoby, jak komunikovat s Normandy“.

nokia-android-ui

 

Jak můžeme vidět, na levé části screenu vypadá systém spíše jako Windows Phone, právě díky dlaždicím, které jsou pro tento systém typické. Naopak na pravé části můžeme vidět scrollovací nabídku, která se zdárně podobá menu ve Windows Phone. Opak je ale pravdou a toto prostředí by mělo mít stejnou funkčnost, jako „dlaždice“.

Začínají se ale rozbíhat spekulace o tom, zda-li Nokia opravdu vyvíjí telefon s Androidem, či je to nějaký pouhý experiment. Pokud by se jednalo opravdu o Android, systém by prošel velkými grafickými úpravami. Naopak tomu, že se nejedná o systém Android, nahrává i fakt, že na screenech nejsou použity žádné widgety.

 

Zdroj: Ph

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here