Uniklé informace o dvou chystaných smartphonech Lenovo

0

Ačkoliv se na našem trhu smartphony od Lenovo oficiálně neprodávají, mnoho zájemců si je díky výborné kombinaci ceny, výbavy a kvality objednává ze zahraničí. Na internet se nedávno dostaly kusé informace o modelech Lenovo S820 a Lenovo S920, které by čínský výrobce měl v nejbližší době představit.

Lenovo s820 Lenovo s820 back

Lenovo S820 bude smartphone vyšší střední třídy, který bude nejspíš vybaven displejem neznámé velikosti o HD rozlišení (720p) a čtyřjádrovým procesorem MediaTek. Novinka by měla být určena zejména pro ženy, zatím však nevím, zda půjde jen o cílení designem nebo telefon nabídne upravené uživatelské rozhraní přizpůsobené něžnějšímu pohlaví.

Zajímavější z dvojice uniklých modelů je tabletofon Lenovo S920, který údajně nabídne 5,3″ displej s HD rozlišením (720p), čtyřjádrový procesor MediaTek MT6589, dualSIM, 2250mAh baterii a operační systém Android 4.2 Jelly Bean.

Lenovo s920

To jsou zatím spolu s fotografiemi jediné detaily, které o těchto dosud nepředstavených smartphonech máme. Pro více informací sledujte pravidelně náš web.

zdroj: uv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here