Unikla fotografie HTC First, prvního Facebook telefonu

0

Už několik týdnů se spekulovalo o tom, že výrobce HTC chystá telefon ve spolupráci s Facebookem. Veškeré spekulace však byly popřeny jak samotným výrobcem, tak Facebookem. Tehdy se mluvilo o zařízení HTC Myst. Dnes, asi měsíc po spekulacích údajně unikla fotografie nového zařízení, nese jméno HTC First a model by měl být vyroben na míru uživatelům Facebooku.

htc_first

Zpráva s fotkou údajného HTC First se objevila dnes na Twitteru. Zveřejnil ji uživatel @evleaks. Nutno říct, že design telefonu v žádném případě neosloví široké spektrum uživatelů. To i přesto, že se jedná o subjektivní záležitost a každý jej může vnímat jinak. Designem tak zcela jistě model zapadne do průměru.

A co se nepotvrzené hardwarové stránky týče, nebude na tom telefon jinak. Pravděpodobně by měl být osazen 4,3“ displejem s rozlišením 1280 x 720 px. Uvnitř najdeme dvoujádrový procesor Snapdragon S4, paměť RAM by měla být 1 GB. Zadní fotoaparát bude mít rozlišení 5 MPx. Operačním systémem bude pravděpodobně Android Jelly Bean ve verzi 4.1.2 s upravenou grafickou nástavbou Sense pro Facebook.

Nejedná se o oficiální informace, stejně tak fotografie modelu nemusí odpovídat skutečnosti. Možná se dozvíme více informací zítra, kdy by měla proběhnout tisková konference v režii Facebooku.

zdroj: gsmarenamobilenet

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here