Testovací verze Ice Cream Sandwiche pro Samsung Galaxy S II je venku

12
Samsung Galaxy S II

Server SamMobile.com dnes zveřejnil první testovací verzi Android 4.0 ROMky pro vlajkovou loď společnosti, telefon Samsung Galaxy S II. Standartní grafické rozhraní Ice Cream Sandwiche je zde však poměrně nepřekvapivě překryto grafickou nadstavbou TouchWiz, takže pokud doufáte v pravý Nexus Galaxy zážitek, tak si budete muset z největší pravděpodobnosti počkat na komunitní CyanogenMOD 9.

Testovací build má označení XXKP1 a byl sestaven 7. prosince, tedy relativně nedávno. Jako celek funguje dle prvních uživatelů poměrně bezproblémově, jen se občas poměrně výrazně zpomalí a některé aplikace končí vynuceným ukončením. Někteří uživatelé hlásí dokonce zásek na bootovací obrazovce, není však jisté, zda jde o chybu ROM či jejich.

Jde o verzi instalovatelnou skrze ODIN.

Graf ceny produktu Samsung i9100 Galaxy S II poskytuje server Heureka.cz

Zdroj & linky ke stažení: SamMobile via SmartMania.cz

XXKP1

12 KOMENTÁŘE

  1. Tak se omlouvám, měl jsem asi jinej ODIN nebo co.. xD Tak sem se koukl na jeden obrázek, a mam to.. Teda aspoň doufám, ten telefon nechci bricknout.

  2. Mám dotaz.. Ta ROMka je nějaká divná ?!… Proč na videu funguje odemykání pomocí obličeje, tedy může ji nastavit, ale u mě když kliknu na snímek, problikne a nic ? Takže nefunguje.. Kromě toho mám na ploše Dev Tools ? To je prosím na co ? Není to nějaká verze špatná ? Pokud se nepletu to tam nemá co dělat ne ? Aby to nebylo jako jak ten chlap musel vracet telefon jelikož tam měl nějaký ty kraviny… Může mi to někdo prosím vysvělit ?

  3. Tak to nechápu.. NA videu je to též.. Ale když chci faceunlock tak tam není, mám pouze: Slide, Pattern, PIN, Password.. Takže… Nerozumím tomu.

  4. ELL: Proč to instaluješ, když je vidět, že tomu moc nerozumíš?!:-D Proč nepočkáš na finální produkt? Takový otázky… To prostě vrať na perník a neřeš to!

  5. Ale teď k ICS: Ten TouchWiz to ÚPLNĚ ZABIL! Když jsem v Srpnu koupil SGSII za měsíc sem si RVAL VLASY že jsem nepočkal chvili na Nexus Prime! Ale vidina ICS na SGS2 mi říkala: „buď v klidu, vše bude“. No a jak koukám na videu TouchWiz ZABIL kompletně ICS! Telefon vypadá ÚPLNĚ stejně jako s Perníkem! krom modrých hodin nahoře a novýho menu, není poznat rozdíl. To odporný červený blikání co to dělá u nějakých modelů tabletů na Honeycombech sem taky nepochopil! Sice jsem to chtěl jen vyzkoušet, ale nakonec to vypadá, že se vrhnu navždy do rukou CM!!! Nechám si od poláků nainstalovat ICS, zkusím to, dám si CM7, kouknu na to a zůstanu u CM9… Z toho TW mi je, bohužel, nablití! čekal jsem, že se s příchodem na ICS zbavím Go Launcheru a přejdu na čistej Android, ale uvidíme, kdesi jsem četl, že i Výrobní launchery, by měli jít BEZ ROOTu zamknout a tutiž, snad používat čistej Android. Snad to tak bude…

  6. ELL na xda foru už jsem našel ics rom, která se instaluje v recovery a face unlock je tam funkční, bohužel ostatní tam není moc funkční, nefunguje signál a rychle cucá baterku, takže jen na flight mod, wifi jede, bohužel je tam taky samsungacky TW, skore v quadrantu do 1800, ale i tak je to krása a moc se už těším 🙂
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1393569

    • ještě poznámka, nefunguje tam samsungácká klávesnice, takže po spuštění musíte zvolit jinou v nastavení>jazyk a klávesnice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here