Tenký Huawei Ascend P6 na oficiálních renderech

0

Huawei Ascend P6 render black

Na známém twitterovém účtu @evleaks se objevily rendery dosud nepředstaveného Huawei Ascend P6. Fotografie tohoto smartphonu už několikrát unikly na internet a to mimo jiné s informací, že díky tloušťce 6,18 mm půjde o nejtenčí smartphone na světě. Hliníkový design se čínskému výrobci velmi povedl, ale inspirace Xperiemi a iPhony je bohužel zjevná.

Podle dříve uniklých informací by měl Huawei Ascend P6 mít 4,7″ displej s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Hisilicon K3V2 taktovaný na 1,5 GHz a 2GB RAM. Ve výbavě údajně nechybí ani 8mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerka pro videohovory, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, slot na micro SD karty a operační systém Android Jelly Bean.

Huawei Ascend P6 bude nejspíš představen 18. června, kdy výrobce pořádá tiskovou konferenci v Londýně. Zatím není jasné, kdy a za kolik se supertenká hliníková novinka objeví na pultech obchodů. Z uniklých renderů je však jasné, že smarpthone bude dostupný minimálně ve dvou barevných variantách, a to v černé a bílé.

Huawei Ascend P6 render white

via Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here