Telefon OnePlus One lze nyní získat bez pozvánky

8

oneplusone

Telefon od společnosti OnePlus, konkrétně model One, se nedávno dostal ke svým prvním zájemcům, kteří vlastnili pozvánku k zakoupení tohoto modelu. Ovšem, pozvánek je poměrně malé množství a získat jednu takovou není vůbec lehké.

Naštěstí si web Oppomart.com povšiml, jak velký je zájem o telefon OnePlus One, a proto se rozhodl, že telefon zařadí i do své nabídky. Zde jej ale naleznete bez pozvánky.

Pokud tedy chcete být hrdými majiteli tohoto telefonu, nezbývá Vám nic jiného, než navštívit již zmíněný web a telefon objednat. Co se týče ceny, prodejce si účtuje 399 dolarů za telefon (16GB),  přičemž k této ceně si musíte ještě přičíst poštovné.

To je buď za 3 dolary (obyčejnou poštou, 15-30 dnů), či 30 dolarů (DPD/TNT, telefon dorazí během týdne). I tak se stále bude jednat o vcelku solidní nabídku.

 

Zdroj: GizmoChina

8 KOMENTÁŘE

  1. Pokud je to až 399$, tak to je pramálo výhodné. To už výjde levněji od našich „značkových“ obchodů, kde navíc dají ještě záruku 2 roky.

  2. Proc je dole na strance napsany:“
    The OnePlus One has 2 versions: CyanogenMod version and China Color OS version, they are same phones with same hardware, same bands, but different on software. Because of CyanogenMod is not ready for Oneplus One yet, so all phones installed Color OS now. You could update your phone with CyanogenMod ROM from Oneplus official site or CyanogenMod community a few days later. Thanks for your understanding.“

  3. A s tím clem a daní, to je různé, na mobilní telefony se normálně vztahuje, zalezi na cene zbozi, od toho se odvíjí clo, případně daň. nekdy se neplatí nic, jindy clovek musi doplatit majlant…

    • Prosim, pokud o tom nic nevis, nic nepis – dan se plati u vseho nad 21euro a clo u nekterych veci nad 150euro ale u mobilu se plati pouze dan!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here