Supertenký Huawei P6-UO6 na dalších fotografiích

0

Huawei P6-U06 (2)

Minulý týden se na internetu objevily první informace o chystaném Huawei P6-UO6, který má díky své tloušťce 6,18 mm šanci stát se nejtenčím smartphonem na světě. Nyní unikly další fotografie, které nám dosud nepředstavenou novinku ukazují v černém provedení a z nových úhlů pohledu. Jak můžete sami vidět, tloušťka smartphonu je opravdu znatelně nízká.

Huawei P6-UO6 by měl mít 4,7″ displej s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Hisilicon K3V2 taktovaný na 1,5 GHz a 2GB RAM. Ve výbavě údajně nechybí ani 8mpx zadní fotoaparát, 2mpx přední kamerka pro videohovory, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, slot na micro SD karty a operační systém Android 4.1 Jelly Bean. Záhadou zatím bohužel zůstává kapacita baterie, která však vzhledem k tloušťce smartphonu bude nejspíš jen průměrná.

Existence smartphonu už byla potvrzena na konci dubna, kdy se Huawei P6-UO6 objevil v databázi čínské organizace pro certifikaci telekomunikačních zařízení (TENAA). Novinka by kromě bílé a černé verze měla být dostupná také v růžovém provedení. Kdy a za kolik se Huawei P6-UO6 objeví na pultech obchodů zatím zůstává záhadou.

Huawei P6-U06 (3) Huawei P6-U06 (1)

Huawei to v boji o titul nejtenčí smartphone rozhodně nebude mít lehké. Chystaný čínský konkurent UMeox X5 by měl být totiž tenký jen 5,6 mm, tedy výrazně méně než Huawei P6-UO6. V současné době je za nejtenčí smartphone považován  Alcatel One Touch Idol Ultra, známý také jako TCL S850, který má tloušťku 6,45 mm.

zdroj: Unvired View

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here