Společnost Xiaomi zlevnila svůj model Mi3

2

Xiaomi Mi3 (1)

Čínská společnost Xiaomi, která je na světě velmi žádaná, včera zlevnila svůj hlavní model – model Xiaomi Mi3 (tento model jsme měli možnost i otestovat, recenzi si přečtete zde).

Důvod tohoto zlevnění je poměrně jednoduchý – konkurence. Společnost Xiaomi se totiž obává modelu OnePlus One, který byl minulý týden představen veřejnosti. Jedná se totiž o velice výkonný telefon za poměrně nízkou cenu.

Ptáte se, o kolik tento model od Xiaomi zlevnil? 16GB verze modelu Xiaomi Mi3 klesla z 327 dolarů na 270 dolarů. 64GB verze tohoto modelu klesla z původních 408 dolarů na „pouhých“ 320 dolarů. Zlevnění tohoto modelu je tedy poměrně razantní.

Budiž ale otázkou, jak se změna cenové hladiny u tohoto modelu dotkne nás, budoucích uživatelů Xiaomi v České republice. V České republice totiž máme několik přeprodejců, kteří mají telefon Xiaomi ve své nabídce. Nezbývá tedy nic jiného, než doufat, že i oni upraví svoji cenovku.

Zdroj: GSMArena via. AndroidPortal.sk

2 KOMENTÁŘE

  1. hmn tak koukam že na stránkách levnesmartphony je cena ponížena i Xiaomi Mi3 16GB o 2000kč, tedy z 10.999 na 8.999. To je fakt hodně slušná cena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here