Společnost LG představila novou F-sérii. LG Optimus F5 a F7

0

Korejský výrobce LG představil novou řadu chytrých telefonů s označením Optimus F. Na trh se tak dostanou dva nové modely telefonů a to LG Optimus F5 a LG Optimus F7. Podle slov LG se Optimus F5 dostane na evropský trh ve druhém kvartále tohoto roku, ovšem pouze na vybrané trhy. Výkonnější Optimus F7 bude uveden o něco později.

lg-optimus-f-series

LG Optimus F5 disponuje systémem Android 4.1.2, 1,2 GHz dvoujádrovým procesorem, 4,3 palcovým IPS displejem a baterií s kapacitou 2150 mAh. Hlavní kamera má 5 MP, přední bude osazena 1,3 MP. Interní uložiště, které má kapacitu 8GB, lze rozšířit o microSD kartu. Paměť RAM má velikost 1GB.

Větší a výkonnější LG Optimus F7 rovněž běží na systému Android 4.1.2 a je poháněn dvoujádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz. Telefon je vybaven slotem pro microSD kartu a má interní úložiště o kapacitě 8GB. Jak již bylo řečeno, Optimus F7 je o půl palce (4,7 palců) větší než F5. Dále je telefon vybaven 8MP zadní kamerou a 1,3MP přední kamerou. Paměť RAM disponuje kapacitou 2GB.

Oba představené telefony se do sítě připojují pomocí 4G LTE a mají rozšíření s názvem QSlide a Live Zooming. QSlide umožňuje používat dvě aplikace zároveň a to buď ve full-screen, nebo pomocí různých nastavení měnit jejich pozici či průhlednost.

Kdežto Live Zooming dává možnost uživatelům přiblížit jakýkoliv bod právě přehrávaného videa.

Zdroj: Android Central

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here