Špičkové LG Optimus G – u nás až příští rok

3

Představení nového telefonu od LG vyvolalo ve skrze pozitivní ohlasy. Papírově se jedná o nejvybavenější telefon současnosti. Pokud se Vám novinka zalíbila a chtěli jste si udělat radost k Vánocům, budeme Vás muset zklamat.

LG Optimus G se bude v České republice prodávat až po Novém roce. Informaci podalo samo české zastoupení LG Electronics. Telefon samotný bude vybavený 13 Mpx fotoaparátem (respektive 8 Mpx v případě nižší a levnější verze), novou generací IPS displeje a kvalitním čtyřjádrovým procesorem.

Telefon by měl být konkrétně dostupný v prvním čtvrtletí roku 2013. Ještě před oficiální informací se však počítalo se zařazením do prodeje ještě do konce roku. Prvním operátorem, který telefon nabídne svým zákazníkům je japonský NTT DoCoMo.

Globální verze bude uvedena ještě v tomto týdnu na domácký Korejský trh. Další země budou samozřejmě následovat. Jediné, co by mohlo zvrátit čekání na LG Optimus G by byla poptávka některého z našich operátorů.

Cena se odhaduje někde v rozmezí 14 až 16 tisíc včetně DPH. A co vy? Počkáte si na LG do příštího roku, nebo raději sáhnete po konkurenčních značkách?

3 KOMENTÁŘE

  1. Poučí se LG a bude pro své telefony i dále dávat podporu v podobě nových aktualizací nebo to skončí jako u mého LGE p970 (Tehdejší vlajkové lodi) která již slibuje android 4.0 ICS přes rok? Opravdu nevím zdali jít znovu do značky LG ale po hardwarové stránce se jedná opravdu o výjimečný model…. Popřemýšlím 😉

    • Nechci nějak hanit ale pokud si dobře pamatuju tak vlajkové lodě LG jsou P990 (x2) a P880 (4x hd) a ted lg optimus G 🙂 Lg OPtimus Black mezi vlajkové lodě nepatřil maximálně mezi vlajkové lodě střední třídy a ICS se dočkáte do konce roku s tím že dostanete všechna vylepšení která má LG Optimus 4X což je prakticky největší balíčkový update společně s novou verzí systému kdy nějaký výrobce uvedl … většina výrobcu vydá update systému s pár vylepšeníma a zastaralým uživatelským prostředím.

      • A jinak LG Optimus 4X je velice často aktualizován ze strany LG …. od vydání dostal aktualizaci V10b,V10d a V10f což v rámci 3 měsíců je jedna aktualizace za měsíc a věřím ,že už se poučil a začne aktualizavat častěji než doposud

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here