Spekulace: Výbava ASUS PadFone 2 odhalená na fotografii balení

1

První generace povedeného telefonu ASUS PadFone, který lze jednoduše přeměnit na tablet nebo netbook, se ještě nestihla v českém prodeji ani pořádně ohřát a již se začíná mluvit o jeho nástupci.

Včera byl oznámen datum akce na které bude představen a dnes ráno se na internetu dokonce objevila i jeho finální hardwarová specifikace. Tu se podařilo zjistit z údajně pravé fotografie spodní části balení zařízení.

ASUS PadFone 2 podle ní nabídne 4,7“ IPS+ displej s HD (1280×720) rozlišením, čtyřjádrový procesor Qualcomm 8064 taktovaný na 1.5GHz a doplněný o grafický čip Adreno 320, 2GB RAM a 13MPx zadní fotoaparát s LED přisvícením.

Chybět nebude ani přední kamerka s maximálním rozlišením 1.2MPx, Bluetooth 4.0, MHL (HDMI v microUSB), WiFi (a/b/g/n) a GPS modul. Baterie bude mít kapacitu poměrně nadprůměrných 2 140 mAh.

Celkově se tak dá říci, že pokud jsou tyto informace pravdivé, tak PadFone 2 nabídne výbavu srovnatelnou s aktuálními vlajkovými loďmi ostatních výrobců. Na rozdíl od první generace, která doplatila na relativně starší hardware spojený s vyšší cenou, by tak mohl PadFone 2 komerčně uspět.

Jakého vylepšení se dočká tabletový nástavec, případně dockovací klávesnice zatím bohužel nevíme.

Graf ceny produktu Asus Padfone poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: pocketnow,

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here