Spekulace: údajná podoba Galaxy S4

10

Je tu leden a pomalu ale jistě se začíná přibližovat představení dalšího špičkového telefonu od společnosti Samsung. S příchodem tohoto modelu se jistojistě dočkáme spousty spekulací ohledně výkonu a také designu tohoto zařízení. Nyní přišel server androidguys s možným designem tohoto zařízení. Je možné, že se jedná o nové Galaxy S4, ale to, jestli tomu tak je, se dozvíme až na začátku jara, přesněji řečeno na přelomu března a dubna, kdy bude nová vlajková loď oficiálně představena. Určitě si říkáte, proč ne za měsíc, tedy přesněji řečeno 25. – 28. února? Jednoduše proto, že Samsung na MWC (mobile world congress) představuje pouze modely nižší a střední třídy. Vlajkové lodi představuje na samotné akci zvané „unpacked“. Spekuluje se také o změně loga tohoto korejského giganta.

Zpět ke spekulační fotografii. Je vidět, že se telefon zvětšil a je celkově hranatější. Že by Samsung zase volil hranatější design, jako tomu bylo u Galaxy S2? Uvidíme.. Jinak je možné pozorovat, že se jedná o velice podobné zařízení jako současné Galaxy S3. Nutno podotknout, že jde o čistou a nepodloženou spekulaci.

 

A co že se očekává za výbavu tohoto nejočekávanějšího teleofnu roku?

 • 1.8GHz 8-jádrový Exynos 5 Octa processor
 • 4.99 palcový displej s 1080p full HD displejem
 • 13 megapixelový fotoaparát
 • 2GB RAM
 • 4G LTE
 • slot na micro SD kartu
 • bezdrátové nabíjení
 • a samozřejmě nejnovější verzi Androidu, tedy 4.2 Jelly Bean

Zdroj: androidguys

10 KOMENTÁŘE

 1. Něco mi na těch spekulacích nesedí:). S-trojka má 4,9 palcový displej, a tohle že má mít 4,99? 😀 vždyt ve srovnání na tom obrázku to vypadá minimálně na 5,5

 2. Prej ať vypadá jako Xperia Z takovej humus (bezduchá černá placka bez špetky nápadu a stylu) vždyť už S3 je hezčí než kterékoli sony telefony 😀 😀 😀 já osobně doufám, že elegantní a hladký design eS trojky posunou o kousíček dál, ještě k větší dokonalosti a pak teprve nebude konkurenta 😉

  • tak s tímto nesouhlasím Z má velmi osobitý design a snad všechny samsungy všetně s trojky vypadají jako půlka všech smartfonů na světě. Sony se od jinýh designů vždycky liší a Z je naprostý klenot (samozřejmě subjektivní názor a v této věci se asi nikdo s nikým neshodne)

   • bohužel stačí položit vypnutý Sony Z vedle vypnutého Galaxy S2 a kde bude rozdíl? možná v tlačítku pod displayem? Sony jen zkopírovalo a namíchalo design dvou úspěšných telefonů jako je Iphone a Samsung galaxy s2..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here