Spekulace: Tajemná Motorola X možná nabídne Snapdragon 800

0

motorola x

Chystaný přístroj od Motoroly, tajemný model s označením X nebude jen tak obyčejným chytrým telefonem. Dokonce by měl být lepší než tolik očekávaný a oslavovaný Samsung Galaxy S4. Není se čemu divit, protože Samsung jako takový, se podle některých stává hrozbou pro samotný Google. Už dříve se objevily zprávy, sice nepodložené, že Samsung jako dominantní výrobce, používající Android, by si mohl začít diktovat určité podmínky. Jednou z možností, jak tomu zamezit, je právě zvýšit podíl Motoroly na trhu. A to na úkor Samsungu.

Nyní se objevily další spekulace. Tentokrát se odhaluje část předpokládané výbavy. Podle všeho bychom uvnitř měli najít čtyřjádrový procesor Snapdragon 800, taktován na frekvenci 2 GHz. Otázkou je, zda to není zbytečně moc. Operační paměť bude standardní 2 GB. Co určitě potěší, je kapacita baterie – rovných 4000 mAh.

Na přední straně telefonu zaujme 4,8 palce velký displej s Full HD rozlišením. Ten bude chráněn safírovým sklem. Zadní kryt telefonu je vyroben z uhlíkových vláken. Podle informací by telefonu neměl ublížit prach, stejně tak voda ani jiné tekutiny.

Model by se měl objevit letos v listopadu. Tedy v ten pravý, vánoční čas, kdy je aktivováno nejvíce nových zařízení s Androidem. Není známo, za jakou cenu se bude telefon prodávat. Parametry jsou sice více než lákavé, nicméně tomu bude odpovídat i cena.

zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here