Spekulace: Sony představí novou vlajkovou loď v únoru na MWC

0
Xperia Z1 (08)
Chystaná Xperia Sirius by mohla mít podobné zpracování jako  Xperia Z1

Před začátkem právě probíhajícího veletrhu CES 2014 se objevovaly spekulace, že Sony v Las Vegas představí novou vlajkovou loď. Informace se však nakonec nepotvrdila a japonský výrobce se pochlubil jen dvěma novými verzemi Xperie Z1. Kromě zmenšené varianty s přídomkem Compact, o které píšeme v tomto článku, byla představena Xperia Z1S určená pro síť amerického T-Mobilu.

Podle twitterového účtu @evleaks bychom se nového špičkového modelu z dílny Sony měli dočkat už na veletrhu MWC 2014, který začíná v druhé polovině února v Barceloně. Smartphone má údajně kódové označení Sirius a k jeho výbavě by měl patřit 5,2″ displej spolu se čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800, konkrétně variantou MSM8974AB.

Poslední uniklou informací je dostupnost u amerického operátora Verizon, což však určitě neznamená, že se telefon neobjeví i na mezinárodních trzích. Vzhledem k předchozím vlajkovým modelům od Sony můžeme předpokládat, že Sirius nabídne také kvalitní fotoaparát, prémiové zpracování a zvýšenou odolnost proti vodě.

zdroj: @Evleaks (Twitter) via Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here