Spekulace: Sony chystá zmenšenou verzi vlajkové lodi Honami

2
xperia honami white
Na uniklé fotce je velká Xperia Honami, ale design zmenšené verze by mohl být totožný

O chystané vlajkové lodi Sony Xperia Honami se spekuluje už někollik měsíců. Ještě před jejím představením, ke kterému nejspíš dojde 4. září na veletrhu IFA 2013 v Berlíně, se však na internetu objevily spekulace o zmenšené verzi smartphonu. Na rozdíl od Samsungu Galaxy S4 Mini nebo HTC One Mini by však novinka od Sony měla mít pouze menší displej, zatímco většina ostatních parametrů zůstane údajně stejná jako u originální verze Honami.

Smartphone by měl mít 4,3″ displej o rozlišení 1280 x 720 obrazových bodů. Uvnitř však údajně bude tepat velmi výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz s grafickým čipem Adreno 330 a 2GB RAM. 16GB vnitřní paměť bude nejspíš možné rozšířit pomocí slotu na micro SD karty. Chybět by neměla ani baterie o kapacitě 2 400 mAh a operační systém Android Jelly Bean.

Nadšení budou nejspíš milovníci fotografování, kterým Xperia Honami Mini údajně nabídne stejně kvalitní fotoaparát s rozlišením 20 megapixelů a světelností f/2.0, který bychom měli najít i u velké verze smartphonu. Samozřejmě se zatím jedná jen o nepotvrzené informace, které musíme brát s dostatečnou rezervou. K představení zmenšené vlajkové lodi Honami Mini by mohlo dojít už v září nebo později během letošního podzimu.

zdroj: Phone Arena

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here