Spekulace: Samsung Galaxy Note 3 bude dostupný se třemi velikostmi displeje

0

Samsung Logo

Před několika dny se na internetu objevila další spekulace týkající se chystaného Samsungu Galaxy Note III. Stejně jako v případě v případě předchozí spekulace, která hovořila o několika verzích smartphonu lišících se výbavou, materiály i cenou, patří také tato spíše do krabičky méně pravděpodobných.

Spekulace zahájil interní dokument, který tento týden unikl na veřejnost. Podle dokumentu existuje prototyp Samsungu Galaxy Note III ve třech verzích s úhlopříčky displeje 5,5″, 5,7″ a 5,99″. Samsung nejspíš opravdu testuje tři verze svého tabletofonu, ale na pulty obchodů se nakonec dostane jen jedna. S největší pravděpodobností půjde o verzi s 5,7″ obrazovkou.

Pokud by však korejský výrobce představil více velikostí Galaxy Note III, pravděpodobně by se všechny neprodávaly na jednom trhu. Jednotlivé verze by nejspíš byly dostupné na různých světových trzích a v případě USA možná také u různých mobilních operátorů. Jak tomu opravdu bude se nejspíš dozvíme 4. září, kdy Samsung plánuje tiskovou konferenci před zahájením veletrhu IFA 2013 v Berlíně.

zdroj: Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here