Spekulace: Přijde LG G2 mini?

0

Podle nejnovějších informací LG připravuje mini verzi své vlajkové lodi G2. Ta by mohla být představena již začátkem příštího roku na veletrhu CES v Las Vegas.

lg-logo

Mini verze mobilních telefonů nejsou v dnešní době ničím ojedinělým. Téměř každý velký výrobce mobilních telefonů dříve či později představí ke své vlajkové lodi menší verzi s označením Mini. Je to pravděpodobně dáno tím, že mobilní telefony s úhlopříčkami okolo 5“ a více jsou pro některé uživatele příliš velké. Poměrně zvláštní je proto krok LG. To by mělo, pokud se zprávy potvrdí, přijít s 4,7“ displejem, což už podle mého názoru není příliš mini.

LG G2 mini by mělo, podobně jako Sony Xperia Z1s, být mini pouze do velikosti displeje a zařízení, jinak by mělo mít stejnou výbavu jako klasické LG G2. Rozlišení displeje by mělo mít 1280*720 (312 PPI) nebo 1920*1080 (469 PPI), paměť RAM 2 GB a čtyřjádrový procesor Qualcom Snapdragon 800, tedy stejně jako u původního modelu.

Ještě není jisté, zda bude zařízení skutečně představeno, avšak podle zvěstí by tomu tak mělo být při příležitosti konání veletrhu CES. Bohužel nejsou žádné bližší informace o tom, jakou by mělo mít zařízení vnitřní paměť. Malá vnitřní byla jednou z věcí, která byla LG G2 vytýkána.

Rozšíření portfolia tímto směrem by mohlo být logickým krokem pro zvýšení prodeje. LG podle všeho není s výsledky prodejů své vlajkové lodi příliš spokojeno. Cíle byly, jak jsme psali zde, přibližně o třetinu vyšší, než jsou reálné výsledky. Právě LG G2 mini by mohlo být prostředkem ke zvrácení propadu prodejů na trhu mobilních telefonů.

Zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here