Spekulace: možná se objeví nová varianta HTC First

1

Nedávno jsme informovali o chystaném modelu HTC First, který byl představen ve čtvrtek. Jednalo se o zařízení, kde se promítla spolupráce Facebooku a výrobce HTC. Model je celkově přizpůsoben uživatelům Facebooku. Nicméně ne každý, je nadšenec do této sociální sítě a podle serveru pocket-lint.com se chystá varianta bez Facebook Home.

htc first facebook home

Podle všeho by se mělo jednat o model HTC M4. Ten bude mít pár odlišností, tou největší je asi nahrazení nadstavby Facebook Home za klasický HTC Sense. Zařízení bude dále vybaveno procesorem Snapdragon MSM8930 400 s taktem 2x 1,2 GHz, což je o něco méně než u HTC First a standardní operační pamětí 1 GB. Osazen bude 4,3 palce velkým displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Na zadní straně najdeme Ultra Pixelový fotoaparát s rozlišením 1,6 Mpx, tak jako u HTC One. Úložný prostor pro data nabídne 16 GB a operačním systémem bude Android 4.2.2 s HTC Sense 5.0.

HTC M4 je pravděpodobně jen kódové označení, ještě než bude model představen, dostane jiné jméno. Datum představení nebo uvedení na trh není známo.

zdroj: pocket-lint

1 komentář

  1. „Na zadní straně najdeme Ultra Pixelový fotoaparát s rozlišením 1,6 Mpx, tak jako u HTC One“…já jsem myslel, že HTC One má 4Mpx ultrapixelový foťák.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here