Spekulace: HTC One X nedostane Android 5.0

0

htc one x white

Tchajwanská společnost HTC se poslední dobou potýká se značnými problémy, jak firmu udržet nad vodou. Hodně si slibuje od jejich nově vlajkové lodi HTC One, která by měla podle všeho vrátit firmu zpátky na výsluní. Zároveň je potřeba ale myslet i na starší zákazníky.

Minulý měsíc se majitelé chytrého telefonu HTC One X dozvěděli radostnou zprávu. Pro jejich telefon byla slíbena aktualizace na Android 4.2.2 Jelly Bean a zároveň i novou verzi nástavby Sense 5 . Bohužel to ale vypadá, že to bude také poslední aktualizace, kterou tato starší vlajková loď dostane.

Spekulace vychází z příspěvku, který se objevil na sociální síti Twitter od Jaimeho Martinéze. Ten už v minulosti potvrdil, že má přístup k informacím od HTC, například přišel i s výše zmínenou radostnou zprávou, že telefon HTC One X dostane aktualizaci na verzi 4.2.2 Jelly Bean v létě.

Zda je tato zpráva pravdivá se nejspíše nedozvíme v nejbližší době, ale z předchozích zkušeností s podporou ke starším zařízením od HTC, je pravděpodobné, že se tato spekulace potvrdí. Jak to bude s jeho vylepšeným bratříčkem HTC One X+ se zatím neví. Majitelům do nedávna ještě vlajkové lodi HTC tak nezbývá než jen doufat, že změna marketingu u firmy zasáhne i podporu zařízení a nakonec se aktualizace dočkají.

42x

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here