Spekulace: HTC M8 (One 2) bude představen až v březnu

0

HTC One camera

Ohledně data představení HTC M8, chystané vlajkové lodi taiwanského výrobce, se zatím většinou hovoří o konci února, kdy v Barceloně probíhá veletrh MWC 2014. Ve stejné době by měl navíc Samsung představit Galaxy 5, tedy hlavního konkurenta druhé generace HTC One.

Podle nejnovějších informací zveřejněných na twitterovém účtu @evleaks by však k představení HTC M8 mělo dojít až na konci března. Taiwanský výrobce by měl k této příležitosti uspořádat tiskovou konferenci v New Yorku. Pokud jsou informace pravdivé, získal by Samsung představením své vlajkové lodi o měsíc dříve jednu velikou výhodu: čas.

Na čínské sociální síti Weibo se objevil obrázek (viz níže) ukazující podobu virtuálních tlačítek na displeji, která by měla u HTC M8 nahradit původní dvojici tlačítek pod displejem. Jak můžete sami vidět, změny ve srovnání s čistým Androidem jsou pouze kosmetického rázu, taiwanský výrobce se tedy naštěstí nepustil do dalších experimentů jako v případě dvoutlačítkového řešení u všech loňských modelů.

htc m8 buttons

zdroj: Phone Arena, HTC Source

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here