Spekulace: Dvoudisplejový YotaPhone 2 bude představen na MWC

0

YotaPhone – cesta jak rapidně prodloužit výdrž baterie vašeho telefonu. Abychom uvedli věc na pravou míru, jedná se o telefon se dvěma displeji. Jedním klasickým LCD a druhým e-ink displejem, který je znám svou nízkou spotřebou. Podle jednoho ruského zdroje bychom se mohli dočkat představení na MWC.

yotaphone

První generace modelu byla představena loni na CES 2013 a teprve koncem loňského roku ji bylo možné sehnat, přičemž poměr cena výkon nepřesvědčil příliš uživatelů ke koupi. To si ruská společnost Yota, která mobil vyrábí, asi příliš neuvědomuje, a po představení druhé generace na Mobile World Congress 2014 v Barceloně bychom se mohli dočkat opětovně odkladu prodeje až na konec letošního roku.

Pokud bychom měli shrnout informace, o kterých se v souvislosti s Yotaphone 2 mluví, a musíme samozřejmě upozornit, že se jedná čistě o spekulace, mohli bychom čekat zařízení běžící na nespecifikované verzi Androidu, které bude poháněno dvoujádrovým procesor Snapdragon S4 od Qualcommu o taktu 1,7 GHz a bude mít paměť RAM o velikosti 2 GB.

Další zdroje mluví o tom, že by zařízení mělo mít vnitřní paměť 32 GB, baterii o kapacitě 1800mAh a dva displeje, jeden LCD o velikosti 4,3″ a rozlišení HD (1280*720) a druhý e-ink o velikosti 4,3″ s rozlišením 640*360. V co můžeme hlavně doufat, že zařízení bude tenčí než předchozí verze a rámeček okolo displeje bude užší.

Zdroj: Androidauthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here