Sony Xperia Z1S: zmenšená verze vlajkové lodi pro mezinárodní trhy?

0

Nedávno představená Sony Xperia Z1f je pro mnoho uživatelů doslova dokonalým telefonem, protože kombinuje nejlepší dostupnou výbavu s kompaktními rozměry. O to větší bylo zklamání z dostupnosti, která byla potvrzena jen u japonského mobilního operátora NTT DoCoMo. Dnes se na twitterovém účtu @evleaks objevil render tajemstvím zahalené Xperie Z1S.

Sony Xperia Z1S evleaks

 

O výbavě smartphonu zatím sice nevíme vůbec nic, s největší pravděpodobností však půjde o další zmenšenou verzi vlajkové lodi Xperia Z1, která ale snad bude na rozdíl od Xperie Z1f dostupná také v Evropě. Od zmíněné japonské sestřičky poznáme novinku už na první pohled podle konzervativnějšího designu, který je téměř totožný s velkou Xperií Z1.

Očekáváme, že Xperia Z1S bude vybavena 4,3″ displejem s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů a 2300mAh baterií. Další výbava by mohla být totožná s vlajkovou lodí, takže by zahrnovala čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 taktovaný na 2,2 GHz, 2GB RAM a 16GB vnitřní paměť rozšiřitelná pomocí slotu na micro SD karty. Chybět snad nebude ani 20,7mpx fotoaparát a zvýšená odolnost proti vodě i prachu.

Sony Xperia Z1S bude s největší pravděpodobností představena letos na podzim. Další novinky týkající se tohoto zajímavého smartphonu pro vás budeme nadále sledovat.

zdroj obrázku: evleaks

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here