Sony Xperia Yuga na nových fotografiích

0

Dlouho očekávaný smartphone Sony Xperia Yuga dostal do rukou Eldar Murtazin. Tento známý ruský redaktor publikoval na webu mobile-review.com dvě nové fotografie a upřesnil některé informace o výbavě telefonu.

Zadní strana Xperie Yuga je vyrobena z černého tvrzeného skla, které sice vypadá elegantně, má však také mnoho výhod. Celkově je design telefonu velmi jednoduchý a mnoha uživatelům jistě bude připadat jako příliš nudný.

Co se týče výbavy, nabídne novinka 5″ LCD displej s Full HD rozlišením a čtyřjádrový čip Snapdragon S4 Pro. Eldar Murtazin ve svém článku uvádí, že se telefon při větším výkonu poměrně dost zahřívá. objevuje se tedy stejný problém jako u LG Optimusu G a Nexusu 4, které jsou vybaveny stejným procesorem. Nesmíme však zapomenout, že testovaný telefon byl pouze prototyp a do uvedení finální verze mohou výrobci hardware doladit.

Pozornější čtenáři si jistě všimnou, že se tedy nevyplnily dřívější spekulace, které například prohlašovali, že Sony Yuga bude mít čtyřjádrový Samsung Exynos 5, 3GB RAM a OLED displej.

Sony svou novinku pravděpodobně představí v lednu na veletrhu CES 2013. Nezapomeňte však, že „Yuga“ je pouze kódové označení telefonu a na pulty obchodů se model dostane pod jiným názvem.

zdroj: ga

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here