Sony Xperia V se trochu zpozdí, přijde však s Jelly Beanem a nižší cenou

4

Pamatujete si ještě na Xperii V, kterou japonský výrobce představil na konci léta v rámci veletrhu IFA 2012 v Berlíně? Francouzské zastoupení Sony uvedlo na Twitteru, že se smartphone nezačne prodávat v prosinci, jak se původně předpokládalo, ale až v lednu 2013. Je velmi pravděpodobné, že podobná situace nastane také na ostatních evropských trzích.

Sony Xperia V přijde na pulty obchodů s novějším Androidem 4.1.1 Jelly Bean, který tak nahradil původně plánovaný Ice Cream Sandwich. Další dobrou novinkou je nepatrně nižší cena. Například ve Francii byla cena původně odhadována na 549 eur, nyní však byla snížena na 529 eur.

Ve výbavě Sony Xperia V najdeme 4,3″ displej s rozlišením 1280×720 pixelů a technologií Bravia Engine 2. Pod pokličkou se ukrývá dvoujádrový Snapdragon S4 taktovaný na 1,5 GHz, 1GB RAM, 13megapixelový fotoaparát s nahráváním 1080p videa, NFC, LTE a MHL konektor. Obrovskou výhodou je také zvýšená odolnost proti vodě a prachu.

zdroj: ac

4 KOMENTÁŘE

  1. Tím že se stále opožduje tím ztrácí potencionální zákazníky 😀 a jeho výbava za řádově několik měsíců už také žádná výhra není .. Také jsem o ní přemýšlel, ale s tím čekáním to rozhodně nevyhrála .. Další 3 měsíce rozhodně nebudu čekat  😀  !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here