Sony Xperia T se v ČR začne prodávat na začátku listopadu

2

Zatímco nová bondovka Skyfall dorazila na plátna českých kin už na konci října, smartphone agenta 007 se u nás začne prodávat až v listopadu. Řeč je samozřejmě Xperii T, která je nejen vlajkovou lodí Sony, ale také telefonem, který Daniel Craig jako James Bond v novém filmu používá.

V České republice se Sony Xperia T začne prodávat na začátku listopadu, kdy by se měla objevit nejen ve volném prodeji, ale také u operátora T-Mobile. Cena se v českých obchodech pohybuje kolem 12 600 Kč. T-Mobile bude telefon nabízet za 13 200 Kč, zákazníci ale budou mít samozřejmě možnost jej získat spolu s tarifem za výhodnější cenu.

Sony Xperia T je vybavena 4,6″ displejem s rozlišením 1280×720 pixelů a technologií Bravia Engine. Pod pokličkou se ukrývá dvoujádrový Snapdragon S4 taktovaný na 1,5 GHz, 1GB RAM, 13megapixelový fotoaparát s nahráváním 1080p videa, NFC, LTE a MHL konektor. Zpočátku bude smartphone vybaven Androidem 4.0.4 Ice Cream Sandwich, velmi brzy však očekáváme aktualizaci na novější Jelly Bean.

zdroj: mobilizujeme

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here