Sony Xperia P dostane Android 4.0 ICS na začátku srpna

1

Italské zastoupení Sony Mobile potvrdilo na Facebooku brzké vydání zmrzlinové aktualizace pro Xperii P. Podle posledních informací by měl být Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro Sony Xperia P k dispozici už na začátku letošního srpna. Ze zkušenosti můžeme očekávat, že update bude zhruba ve stejnou dobu vydán také pro ostatní evropské majitele tohoto smartphonu. Pro další informace o aktualizaci sledujte naše internetové stránky.

Sony Xperia P je vybavena 4″ displejem s qHD rozlišením a technologií WhiteMagic, která by měla zajišťovat vyšší jas než ostatní chytré telefony na trhu. Největší rozdíl bude vidět venku na přímém slunce, kde má většina ostatních displejů problémy. Nesmíme zapomenout ani na další výbavu, ke které patří dvoujádrový procesor NovaThor U8500 od ST-Ericsson s taktem 1 GHz. Na zadní straně telefonu najdeme 8megapixelový fotoaparát s kvalitním snímačem Exmor R. Výhodou by měla být také velmi rychlé spuštění fotoaparátu z režimu spánku. Ve výbavě nechybí ani 16GB interní paměť a podpora NFC. 

Design telefonu navazuje na Xperii S a nechybí dokonce ani průhledný notifikační panel v dolní části. Novinka je na pultech obchodů k dostání v černé, stříbrné a červené barvě.

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here