Sony Xperia Go, Xperia U a Xperia Sola začínají dostávat Android 4.0 ICS

17

Sony na svém oficiálním blogu oznámilo, že dnes zahájilo aktualizaci několika svých dalších smartphonů na Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Konkrétně se jedná o Xperii Go, Xperii U a Xperii Sola. I tentokrát bude trvat několik týdnů, než se update rozšíří po celém světě, proto zbytečně nepanikařte, pokud vám telefon ještě nenabídne aktualizaci.

Kromě zmrzlinové verze Androidu přináší tento update ještě několik dalších novinek. Uživatelé se mohou těšit na trojici nových multimediálních aplikací, které slouží k přehrávání hudby, fotografií a filmů. Další užitečnou novinkou je rozšířený režim spánku, při jehož používání m§žete prodloužit výdrž baterie až o 4 hodiny. V neposlední řadě byly přidány nové funkce na odemykací obrazovku, přibyla možnost upravit velikost widgetů na hlavní stránce, byl vylepšen nástroj ke sledování mobilních dat a přidána funkce Recent Apps.

zdroj: sm

17 KOMENTÁŘE

  1. Hm tak ledu ve snu jsme v  ČR  čekam na ICS uz 3tydny od zakoupeni telefonu dneska jsem kontroloval a nic netusim kdy to vubec prijde

  2. Jo, ja taky. Každý den kontroluji, jestli aktualizace není k dispozici.. Není. A to mám ofiko českou distribuci. :/

  3. xperia u – čekám , čekám a pořád nic … pc companion mi aktualizaci nenabízí … pořád mi to píše že foun je aktuální … prostě shit … trvá to nehorázně dlouho … 

  4. Mám sony xperia U s českou distribucí přímo od operátora, o aktualizaci na 4.0 jsem četla asi před měsícem a půl, takže jsem se na něj těšila a stále NIC!!!

  5. Dobry den četl jsem že už někdo ma aktualizovanou Xperii GO. S androjdem 4.0. Mám taky Go ale nevím proč se mi neukazuji aktualizace mám pořád 2.3.7 😐 Prosím o radu jak ji aktualizovat Děkuji.

  6. Jo tak aktualizace na 4.0 se asi nikdy nedočkám….. telefon mám už 8 měsíců a nic pořád žádná aktualizace v dohledu…… Sony už nikdy více!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here