Sony Xperia Go – pohledný a odolný nástupce Xperie Active

1

Sony představilo dva nové smartphony s Androidem určené aktivnějším uživatelům. První novinkou je Xperia Go, nástupce populární Xperie Active. Jde o telefon střední třídy, který sice nenabídne převratnou výbavu, ale zaujme pohledným designem a označením IP67 zajišťujícím zvýšenou odolností proti prachu a vodě (ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr). 3,5″ Reality displej s technologií Bravia je navíc chráněn odolným minerálním sklem a lze ho ovládat i mokrými prsty.

Ve výbavě dále najdeme dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz, 512MB RAM, 8GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu microSD karty, 5mpx fotoaparát s LED bleskem a 1305mAh baterii. Operačním systémem bude zpočátku Android 2.3 Gingerbread, výrobce ale slibuje pozdější aktualizaci na Ice Cream Sandwich.

Sony Xperia Go se začne prodávat ve třetím čtrtletí letošního roku v bílé, černé a žluté barvě. Cenu odhadujeme na asi 7 500 Kč.

zdroj: sony

1 komentář

  1. Dobrý den, nikde jsem nenašel test, jak rychle a jak spolehlivě (přesně) funguje GPS u Xperia GO. Nevíte někdo, kde bych našel? Děkuji Boris

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here