Sony Xperia D5103 bude čtyřjádrový smartphone ze střední třídy [Doplněno: první fotografie?]

0

xperia sony logo icoAčkoliv je v současné době středem pozornosti vlajková loď Sony D6503 „Sirius“ (Xperia Z2), rozhodně se nejedná o jediný chystaný smartphone japonského výrobce. Podle databáze výsledků GFX Benchmark se můžeme v nejbližší době těšit také na model s interním označením D5103, který bude svou výbavou spadat do střední třídy.

Smartphone by měl být vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400 (MSM8226) taktovaným na frekvenci 1,4 GHz a grafickým akcelerátorem Adreno 305. Úhlopříčko displeje zatím neznáme, benchmark totiž odtajnil jen jeho rozlišení, které by mělo být 1280 x 720 obrazových bodů (HD).

Dobrou zprávou je, že Sony D5103 údajně poběží na nejnovějším Androidu 4.4 KitKat. Podle číslovky tři, na kterou končí interní označení smartphonu, by měla novinka podporovat připojení k internetu pomocí LTE. Více informací bychom se mohli dozvědět už za necelé dva týdny na veletrhu MWC 2014. V případě, že Sony přístroj nepředstaví už v Barceloně, určitě tak učiní někdy v následujících měsících.

DOPLNĚNO: Na internetu se objevila fotografie smartphonu, který sice svým designem a zpracováním připomíná vlajkovou loď Xperia Z1, výbavou by však měl spadat do střední třídy. Jeho název zní Xperia G a je dost možné, že jde o stejný model jako výše popsané Sony D5103.

Xperia G

zdroj: GSM Arena, Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here