Sony vydalo aktualizaci Android 4.4 KitKat pro Xperia Z Ultra, Xperia Z1 a Xperia Z1 Compact

7

Japonská společnost Sony postupně vydává aktualizaci Android 4.4 KitKat pro zařízení z řady Xperia Z. Konkrétně se jedná o modely Xperia Z Ultra, Xperia Z1 a Xperia Z1 Compact. Kromě všech funkcích nové verze Androidu přináší i optimalizaci výkonu a uživatelského rozhraní spolu s nadstavbou od výrobce. Ta nabízí další možnosti pro přizpůsobení chodu Androidu 4.4 Kitkat.

xperia z ultra1

Aby toho nebylo málo, tak po nainstalování nejnovější dostupné aktualizace se změní i nativní aplikace od výrobce. Uživatelé se mohou opět těšit na různá vylepšení. Týká se to aplikací Zpráv, MyXperia, Inteligentního připojení, Malých aplikací či TrackID. Sony chce také začlenit aplikaci Walkman, Album a Movies spolu s cloudovými službami.

Sony rovněž zveřejnilo své další plány ohledně aktualizace Android 4.4 KitKat s vlastní uživatelskou nadstavbou. Ta totiž zamíří i na původní Xperia Z, ZL, Tablet Z a na ZR v průběhu 2. čtvrtletí tohoto roku. Update ROM by měl zasáhnout dokonce i Xperia T2 Ultra, E1 a M2.

Zdroj: Android Authority

7 KOMENTÁŘE

    • Tak moc jsem se těšil ze na z kolekce už vyjde. Četl jsem údajně přelom února a března. A zase nic. Nezbývá než čekat dal. To mě docela mrzí. Sliby chyby.

        • Taky pravda. Plně souhlasím. Mam 4.3 ofiko a jede má 100 procent. Žádný zásek super rychlost. Tak snad to čekání bude stát za to.

  1. Problém po aktualizaci na 4.4.2, Z1 se pletou reproduktory pro vyzvánění. Jednou zvoní klasický reproduktor na spodní části telefonu a jindy zase reproduktor, ze kterého posloucháte hovor, tak nevím jestli to má cenu aktualizovat, pokud jsou tam chyby, které docela vadí ve funkci telefonu, když neuslyšíte hovor, třeba.!

    • Mám přesně tenhle problém, po aktualizaci na 4.4.2 mi zvoní jen jeden reproduktor nejen při hovoru ale všeobecně při používání telefonu, po restartu funguje vše normálně ale jen dočasně pak zase reprak vypadne.. Nevíte někdo jak se ,,dostat,, zpět na 4.3??

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here