Sony představuje schopnosti Xperie Go a Xperie Acro S [video]

0

Před několika dny představené novinky od Sony se objevily v nových oficiálních videích. Xperia Go a Xperia Acro S se vyznačují zejména zvýšenou odolností proti prachu a vodě, ve videích se ale připomeneme i další hardwarové specifikace a také se detailně podíváme, jak smartphony vypadají.

Sony Xperia Go

Sony Xperia Go zaujme pohledným designem a označením IP67 zajišťujícím zvýšenou odolnost proti prachu a vodě (ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr). 3,5″ Reality displej s technologií Bravia je navíc chráněn odolným minerálním sklem a lze ho ovládat i mokrými prsty.

Ve výbavě Xperie Go najdeme také dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz, 512MB RAM, 8GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu microSD karty, 5mpx fotoaparát s LED bleskem a 1305mAh baterii. Operačním systémem bude zpočátku Android 2.3 Gingerbread, výrobce ale slibuje pozdější aktualizaci na Ice Cream Sandwich.

Sony Xperia Acro S

Sony Xperia Acro S má označení IP55 a IP57, která by měla zajišťovat ochranu proti vniknutí prachu a vody. 4,3″ Reality displej s HD rozlišením a technologií Bravia je chráněn odolným minerálním sklem a lze ho ovládat i mokrými prsty. Zadní straně telefonu dominuje objektiv 12mpx fotoaparátu s LED bleskem, nahráváním 1080p videa a velmi rychlým spuštěním z režimu spánku. Nad displejem najdeme samozřejmě také kameru pro videohovory, která nabízí rozlišení 1,3 mpx a nahrávání 720p videa.

Ve výbavě Xperie Acro S dále nalezneme dvoujádrový procesor taktovaný na 1,5 GHz, 1GB RAM a 16GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu na microSD karty. Nesmíme zapomenout ani na PlayStation certifikaci, NFC, HDMI a navigaci skrze známé GPS i ruský satelitní systém Glonass. Výhodou bude samozřejmě také operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich a baterie se slušnou kapacitou 1910 mAh.

via pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here