Sony možná chystá vylepšenou Xperii Z se Snapdragonem 800

0

xperia Z

Ruský novinář Eldar Murtazin na svém Twitteru oznámil, že testuje vylepšenou verzi Sony Xperie Z, která je vybavena čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800.

Je tedy možné, že Sony pracuje na upravené vlajkové lodi, která by svým výkonem konečně předčila veškerou konkurenci včetně Samsungu Galaxy S4 a HTC One. V současné době totiž Xperia Z ve srovnání s jinými špičkovými smartphony mírně ztrácí v oblasti procesoru, neboť místo Snapdragonu 600 používá starší Snapdragon S4 Pro. Eldar Murtazin dále uvádí, že testovaná verze Xperie Z je vybavena displejem technologie SLCD3, který můžeme najít v HTC One. Ve finální verzi zařízení se však podle něj tento typ displeje nejspíš neobjeví.

Pokud japonský výrobce opravdu chystá vylepšenou variantu svého vlajkového modelu, mohlo by k jejímu představení dojít letos v létě. Nesmíme však zapomenout, že Eldar Murtazin je známý také svými prohlášeními, která se nakonec ukázala jako nepravdivá. Je tedy také možné, že se Xperie Z se Snapdragonem 800 nikdy nedočkáme.

zdroj: Android Authority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here